Preskočiť na obsah
Anton Hollý

Doprava a logistika

Anton Hollý

Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Obec
Šípkov
Od roku
2017
IČO
51 217 708

Anton Hollý

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
956 53 Šípkov
Na trhu od
20. novembra 2017
IČO
51 217 708
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 53.20)
Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2017
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Anton Hollý

Anton Hollý – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šípkov. Podniká od 20. novembra 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné poštové služby a služby kuriérov“ (53.20). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad kuriérske služby a poskytovanie služieb osobného charakteru.

Základné údaje

Obchodné meno
Anton Hollý
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 217 708
Dátum vzniku
20. novembra 2017
Miesto podnikania
956 53 Šípkov
Živnostenský register
OKRESNÝ ÚRAD BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, vložka č. 310-9425
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 53.20)
Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 12. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Anton Hollý zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Kuriérske služby

  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Anton Hollý?

Miesto podnikania je v obci 956 53 Šípkov.

Čím sa Anton Hollý zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné poštové služby a služby kuriérov“ (53.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kuriérske služby; poskytovanie služieb osobného charakteru.

Aké je IČO – Anton Hollý?

IČO je 51 217 708.

Odkedy podniká Anton Hollý?

Podnikanie začalo 20. novembra 2017. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Anton Hollý podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese anton-holly-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.